Поранешниот сопруг на Јелена Карлеуша буквално „процвета“ пишуваат српските медиуми.

Станува збор за првиот сопруг на пејачката Бојан Кариќ кој се прослави со бракот со пејачката во 2004 година.

Парот беше во брак се на се три месеци, а по три години подоцна тој се ожени со сегашната сопруга Маша со која има две деца.

Јавноста на големо овие денови ги споредува двете „плавуши“ и едногласно му порачаа на Бојан дека сегашната сопруга е поубава од Карлеуша.

Сепак сами проценете која подобро му стои.