СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Поранешната мис на Бразил (27) почина по рутинска операција

Глиси Кореја, поранешна мис на Бразил, почина како последица на обилно крварење по рутинска операција на крајниците, пишува Дејли Мејл. Таа имаше 27 години.

Таа почина во понеделникот во приватна клиника, откако доживеала тешко крварење и срцев удар по тонзилектомија, која вклучува хируршко отстранување на крајниците.

Таа беше оперирана кон крајот на април и оттогаш Глиси беше во кома и на крајот почина.

📸

📸