СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

„Само Бог ме чуваше, на смртта ѝ гледав во очи“: Автомобил излета во провалија кај Велес (ФОТО)

Поранешниот учесник во реалното шоу „Задруга“, Раде Лазиќ вчера доживеал тешка сообраќајна несреќа во Македонија. Како што пишува Пинк.рс Лазиќ во возилото бил со пријател.

Несреќата се случила во близина на Велес, автомобилот со кој управувал пријателот на Раде излетал од патот во провалија од 80 метри.

-Само Бог ме чуваше, и гледав на смртта во очи. Во моментот не бев врзан со појас и благодарение на водушното перниче не се случи фатален исход. Тоа ме спаси, не сакам да мислам што би се случило ако не се отвореа. Поминав со скршени ребра, имав среќа во несреќа, изјавил тој за Пинк.рс.

Како што пишува порталот, Лазиќ и во 2020 година имал тешка сообраќајка кога заспал зад воланот и излетал од пат во Братислава.

📸

📸

📸