Ријалити звездата Маја Маринковиќ цела вечер размислуваше што да облече за новогодишната прослава во реалното шоу „Заруга“. Таа се одлучи за црн чипкаст комбинезон.

Пробувајќи го аутфитот, Маја толку многу се опушти што го покажа својот раскошен задник и новите силиконски гради.

Снимката на која Маја очигледно премногу се опушти можете да го погледнете ТУКА.