СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Се појави снимка од инцидентот во кој брат намерно го прегази брата си (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео од маж како намерно го прегазува својот брат со автомобил.

Во Сплит вчера се случи инцидент во кој маж со автомобил намерно го прегази својот брат, а сега се појави и видео од овој настан.

Браќата и претходно имале нерасчистени конфликти, а помалиот го прегазил постариот. На видеото се гледа како човек трча по автомобилот и влегува внатре додека автомобилот вози бавно, потоа возилото забрзува, се врти и се враќа кај човекот и го гази.

Мажот излетал од ударот и паднал на подот, а полицијата набрзо го пронашла 41-годишниот кој го прегазил неговиот брат, а во тек е кривична истрага.