СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

СЕ ПОЈАВИ СНИМКА: Погледнете како Ламбе го запали бугарскиот клуб во Битола (ВИДЕО)

Македонскиот пејач Ламбе Алабаковски неодамна ја запали вратата од бугарскиот културен центар „Ванчо Михајлов“ во Битола, а сега се појави и снимка од целиот настан.

Алабаковски пристигнал со велосипед во близина на бугарскиот клуб, по што ја запалил вратата од клубот.

Пејачот по неколку дена го призна делото и сега се води случај против него.