СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Се соблече мајката на Пријовиќ и го „запали“ интернетот: Еве од кого Александра ја наследила убавината (ФОТО)

Мајката на српската пејачка Александра Пријовиќ иако ретко се појавува во медиумите, таа е постојано на мета на нив.

И за разлика од другите родители на познатите пејачи од соседството, Борка Михајловиќ се држи далеку од очите на јавноста.

За мајката на пејачката иако малкумина се знае, едно е сигурно дека таа ја наследила целата убавина од неа.

Овој пат таа го привлече целото свое внимание поради тоа што позираше во црно бикини.

На себе таа имаше и шешир, а позитивните коментари само се нижеа.