СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

СИТЕ ЗЈАПАА ВО НЕА: Згодната инфлуенсерка облече ТАНГА фармерки (ФОТО)

Неодамна, Кјара Ферани ги украде погледите со својот специфичен избор на облека. Познатата италијанска инфлуенсерка уште еднаш се погрижи да се зборува за неа, а причината не е ништо друго, туку фармерките, со кои се појави на Инстаграм.

Како што може да се види на видеото кое го објави на својот личен профил, Кјара Ферани облекла панталони кои зад себе ја оставиле непокриена, но и дел од нејзините нозе.

View this post on Instagram

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Всушност, таа неодамна носеше слично парче облека, тогаш во црно, за време на нејзината посета на Париз, а фотографиите што ги објави на Инстаграм станаа вирални за неколку часа.

Впрочем, Кјара Ферани се прослави со својот стилски избор, додека важи за една од најуспешните инфлуенсерки во светот.

👀

👀

👀

👀

👀