СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Скопјанец се пожалил на болка во рамото додека возел велосипед- еве што му извадиле од рамото во Градската болница

На 30.09.2021 во 13.00 часот во СВР Скопје, Б.М.(41) од Скопје пријавил дека на 27.09.2021 околу 23.45 часот, додека се движел со велосипед пред Олимписки базен на подрачје на Центар, почувствувал болка во рамото, по што во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ му укажале лекарска помош и од рамото му извадиле дијабола од воздушна пушка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.