Младата српска пејачка Александра Пријовиќ со својот сопруг синот на легендарниот тенисер Боба Живојиновиќ, Филип е на одмор во Црна Гора.

Популарната Прија секојдневно со своите фанови на социјалните мрежи ги дели убавите моменти од одморот, а фотките на кои Александра е во бикини оставаат без здив.

Александра која во медиумите е позната и како снааа на легендарната пејачка Лепа Брена на последните фотографии позира во минијатурно бикини на јахта, за што доби голем број на лајкови и пофалби од следбениците.

Ништо помалку атрактивна не е втората фотографија објавена од пополарната млада пејачка на која во преден план е секси задникот на Александра во танга бикини.