СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА: Две млади момчиња загинаа доцна синоќа во трагедија кај Билеќа во БиХ

М.В. (33) и П.К. (22) од босанскиот град Билеќа загинаа доцна синоќа во тешка сообраќајна несреќа што се случила околу 2.30 часот во близина на селото Бијела Рудина кај Билеќа, Република Српска, Босна и Херцеговина.

Во судирот учествувале два автомобили, Ауди А6 и БМВ Х3, пренесува Српскаинфо.

– Возачите на двата автомобили загинаа, а совозачот од едно возило се здоби со тешки телесни повреди и се наоѓа во општата болница во Требиње, пишува АТВ.