СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

27 годишен бизнисмен уапсен дека силувал 19 годишна девојка во Грција

27-годишен бизнисмен е уапсен во пристанишниот град Ханија на грчкиот остров Крит под обвинение дека силувал 19-годишна девојка во неделата вечерта на забава во Фаласарна.

Девојката пријавила силување од 27 годишното лице, а полицијата потоа го лишила од слобода. ЕРТ Ханија објави дека тој го негирал инцидентот.

Во вторник се очекува 27-годишникот да биде изведен пред истражител и обвинител. Дополнително, се чека и конечниот заклучок на лекарот кој го прегледал девојчето.