Хелена Топаловиќ, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ – Топалко повторно ги испровоцира своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено таа позираше во бел тесен фустан со длабоко деколте од кое речиси никој не може да го од тргне погледот.

Нејзиното деколте според фотографиите е толку длабоко што буквално градите во еден момент ќе и испаднеле.

Таа преку оваа комбинација јасно ја покажа и четвртата тетоважа која ја направила неодамна, а станува збор за зборот „љубов“ на руски јазик која го истетовирала на подлактицата.

По оваа нејзина фотографија, коментарите сами се нижеа, а дел од нив се и дека таа има „лудо деколте“, како и дека „твојот сопруг сигурно е горд каква жена има“.

📸

📸

📸