СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

УАПСЕН ПОЗНАТ БИЗНИСМЕН: Ја претепал 29 години помладата сопруга- познат е и мотивот за нападот

Бизнисменот В.С.(66) од Велико Градиште во Србија е уапсен поради сомнение дека ја претепал сопругата М.А.(37).

Како што е наведено, таа тврди дека ја претепал и ѝ го скршил носот на 28 јуни годинава и дека физичкото и психичкото насилство продолжило до вчера, кога бил уапсен.

– Како мотив ја навела љубомората, пренесува Телеграф.

По наредба на Основното јавно обвинителство му е одредена мерка притвор до 48 часа, а денеска ќе биде изнесен на распит.