СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Убиецот од Цетиње е погребан на тајна локација- ова е причината за тоа

Повеќекратниот убиец од Цетиње, Вук Бориловиќ е погребан на тајна локација, а граѓаните не дозволиле да биде погребан во Цетиње.

За ова била информирана и полициската управа на Црна Гора, која се погрижила закопувањето на посмртните останки на убиецот да се изврши без поголеми проблеми.

Локацијата на гробот е скриена за да не биде осквернавена. Вук Бориловиќ во петокот попладне уби 10 свои соседи, од кои двe деца. Станува збор за невидено злосторство во Црна Гора, за кое е прогласена тридневна жалост.