СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Урнебесна фотографија од плажа насмеа многумина (ФОТО)

Фотографијата објавена на Фејсбук страницата „Dnevna doza prosječnog Dalmatinca“ насмеа многу луѓе.

На неа се гледа двојка како лежи на плажа, а вниманието го привлекува генијалноста на мажот кој на оригинален начин пронашол потпирач за глава.

-Папучи-шише-глава-книга, стои во описот на фотографијата.

„Доказ дека оние што читаат се снаоѓаат во различни ситуации“, „Ова е некој градежник, тој научил да го користи она што е при рака за да направи нешто“, „Нека и биде нејзе удобно … и тој може со шише“, „Ова треба да се патентира “, се само некои од коментарите.