СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

УЖАСНА СЛИКА НА ИГРАЛИШТЕ: 13 годишно девојче се обиде да си ги исече вените со жилет на островот Крит

Тежок инцидент се случи вчера попладне на грчкиот остров Крит, кога девојче од само 13 години се обиде да го заврши својот живот на игралиште во областа, која всушност се наоѓа во централна точка.

Според информациите на грчките медиуми, 13-годишното девојче со индиско потекло кое со семејството постојано живее на Крит, вчера околу 19:30 часот сама отишла на игралиштето, каде во тој момент имало други деца со нивните родители кои уживале во нивната игра.

Одеднаш и пред сите шокирани луѓе, девојчето почнало да си ги сече вените со жилет скриен во неговата облека.

Родителите пред глетката на раскрвавеното дете почнале да повикуваат на помош, истовремено отстранувајќи ги сопствените деца за да не бидат сведоци на оваа сурова слика.