СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ВАКА КРАЈОТ МИРИСА: „Европејците“ од ДУИ пукаат по сите шавови! (ВИДЕО)

⛔️ “Европејците” од ДУИ пукаат по сите шавови! #ВакаКрајотМириса, напиша опозицискиот пратеник Љупчо Пренџов по скандалозното насилно однесување на неговиот колега од ДУИ, Арбр Адеми.

Вистинско лудило попладнево се случуваше во Собранието на Република Македонија каде дојде до физичка пресметка помеѓу пратениците од власта и опозицијата.

Имено откако не им дозволи збор на пратениците на опозицијата, претседателот на Комисија за европски прашања, Арбер Адеми замавна со шамар кон своите колеги, а потоа погоди еден од нив во лицето со чаша.

-Вака се однесува претседателот на КЕП! Понижување, насилство и навреди во Собрание! Македонија наместо Европа стана див запад со „каубоите“ од власта!, пишува пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Миле Лефков, на Фејсбук, кој сподели и видео.

Погледнете: