Популарната српска пејачка Ана Николиќ дошла во „Задруга“ за новогодишната ноќ, ама ѝ се случил дебакл невиден досега.

Веројатно знаете – Задруга е српско реално ТВ- шоу кое се емитува на ТВ Пинк уште од 2017 година.

Учесниците во шоуто многу се израдувале кога ја виделе пејачката, а таа почнала да пее и да ја вжештува новогодишната атмосфера, но…

Погледнете во видеото што се случило (од 1 минута и 31 секунда).