Френсис Џејмс живее во Мајами и не избира начини да привлече внимание. Таа е личност на Инстаграм и поранешна зајачица на Плејбој, а сега има профил на платформа за возрасни каде што продава голи слики и видеа.

Се наведува дека има и „интересна“ смисла за хумор бидејќи гостите во кафулето ги служела во танга, „плашела“ велосипедисти, а сега решила да оди на работа и тоа само во секси долна облека. Сè за кликови и рекламирање!

Френсис на Инстаграм објави видео кое за само две минути заработи 10.000 прегледи, а во него гледаме убавица во долна облека и халтери ноншалантно како влегува во автобус.

„Одиш на улица 69?“ ја прашала шокираната работничка во јавниот превоз додека го чекирала билетот, а за возврат добила молба „да излезе од автобусот“.

„Не можам госпоѓо, брзам на работа“, рече Френсис и седна, а патниците беа многу изненадени од нејзиниот изглед и не можеа да поверуваат во она што го видоа.

📸

📸

📸

📸

📸