Атрактивната водителка на „црвената телевизија“ (Red TV) Ана Радуловиќ повторно ги „збудале“ своите следбеници откако ги почести со секси видео од нејзиното извајано тело.

Во последната емисија Ана се појави толку провокативно облечена, што ни камерманите не останаа рамнодушни на нејзината надарена телесна убавина.

Во небесно сина блуза на раскопчување со патент и тесни, бели панталони, во кои камерата ја сними ептен одблизу и однапред и одзади.

Во еден момент, камерманот изгледаше како да и е „залепен“ до задникот на водителката, а потоа Ана се сврте и откри дека и блузата и е откопчана, па го закопча патентот „уништувајќи го моментот“.

Ама затоа она што малку пред тоа го сподели пред камерата, беше момент на радоста. Нејзината голема, обла, извајана задница, која покажа дека е вистинска, секси и „нестварно“ привлечна!