СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Водителката на временска прогноза ја покажа тангата- многумина мислеа дека е намерно…

Мексиканската водителка Јанет Гарсија е позната како најзгодната водителка во земјата, а сега се прослави и во целиот свет следејќи ја над 13 милиони следбеници на Инстаграм.

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia)

Но,она што најмногу привлече внимание овие денови е нејзината фотографија од спалната соба на која позира во танга.

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia)

Фотографијата буквално ги расони фановите, а собра и над стотици илјади лајкови за само неколку часа.

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia)