СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Маж се симнуваше од тераса, се сопна и падна пред минувачите во центарот на Белград! (ВИДЕО)

Двајца мажи се симнувале од тераса во центарот на Белград, а потоа едниот паднал.

Во улицата „Немања“ од засега непознати причини се обиделе да се симнат од терасата на улицата, при што еден од нив се сопнал и паднал како што може да се види на видеото објавено на социјалните мрежи.

Брзата помош веднаш излегла на местото за да му помогне на мажот. Поради оваа несреќа, на влезот на улицата имаше голема гужва.

Засега не е позната состојбата на човекот кој паднал од височина.