Пејачката Јелена Карлеуша веќе ги навикна своите следбеници да ги „шокира“ секојдневно со споделување на провокативни фотографии од својот изглед, тело или облека.

Истото се случи и вечерва кога таа на Инстаграм сподели фотографија облечена во фармерки, но сето тоа немаше да предизвика внимание доколку на истите не беше исцртан машки полов огран.

-Мојот е поголем, напиша таа.

Органот беше направен од циркони, а интересно е тоа што од позади таа не носеше гаќички, а задникот и излегуваше надвор, погледнете:

📷

📷