Агнеса Органџиева на Инстаграм објави видео во кое е облечена како „Барби“.

Таа носи два розеви фустани и се движи како и куклата Барби.

Инаку новиот филм „Барби“ со Марго Роби во улогата на легендарната кукла викендов доминираше во кината со заработка од 155 милиони долари, со што стана филм со најголема заработка во 2023 година.

View this post on Instagram

A post shared by 𝗦𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼 𝗟𝗮 𝗦𝗲𝗻𝘀𝗮 (@lasensa.studio)