Популарната пејачка Никол Шерцингер и нејзиното момче Том Еванс роденденското патување го завршија во Грција, но како и секогаш со жешки фотографии.

Никол уште еднаш покажа зошто важи за една од најубавите жени во светот.

„Здраво од Миконос… Ајде! Патување на брзина за да ја завршиме прославата за роденденот“ – напиша таа.