Ако лани нашите пејачки заради корона вирусот не можеа на море, годинава можат.

До душа ништо не фали да се сончаат и капат и на езеро, како што некои тоа го направија минатата година, а една од оние која ја одбра домашната варијанта на „полнење на батериите“ и барање сопствен спокој и мир крај езерската шир беше и македонската фолкерка Сања Ристеска.

Расната прилепчанка добро знае дека живото е поубав на плажа, па лани потребата од морски витамини, ја надополни со езерски минерали, покажувајќи дека и на Охрид ништо не му фали, иако не е море.

Телесната убавина и сиот свој раскош Сања ги демонстрираше спружена на дрвената платформа, на која сексапилната фолкерка покажа дека е во врвна форма.

Така беше лани, а годинава Сања едвај дочека летото да дојде за да може да појде онаму каде што најмногу преферира да парадира покрај брегот. Фолкерката ја прошета тангата по плажа, па покажа дека формата и тоа како ја задржала, па сега е уште позгодна и посексапилна… А, кога Сања шета покрај брегот, само на едно ќе ви застане погледот.

View this post on Instagram

A post shared by Sanja Risteska (@sanjaristeskaofficial)

Токму онаму каде што тангата од црвениот, едноделен костим за капење, длабоко се врежала… Во извајаниот, заоблен, овален задник, па глетката за „влажните машки погледи“ е вистински празник!

Конечно, не е прв пат пејачката да му го „помати умот“ на машкиот свет, со своите разголени секси фотографии на Интернет.

Расна, згодна, неопходна, привлечна, пожелна секси… прилепскта фолкерка нема комплекси во свој стил да го сподели сиот својот сексапил! вистина.мк