Малку жени се во светот кои можат да се пофалат со необична животна приказна како Евелин Милер (31) од Квинсленд, Австралија. Оваа убавица со тетоважи на поголемиот дел од телото заработува десетици илјади долари на веб-страницата Only fans, каде што објавува свои приватни фотографии и снимки.

Матка диделфис

Иако не е првата жена во светот која ја користи вагината за работа, таа е една од ретките кои имаат две вагини. Евелин има ретка состојба наречена матка диделфис, пренесува британски Сан.

Таа со години работела како ескорт дама и како што тврди, едната вагина ја користела за работа, а другата за приватен живот.

– Работев како независна ескорт дама седум години, патував низ светот – вели Евелин и додава:

– Едната вагина ја користев за работа, а другата за приватен живот. На тој начин можев да го одвојам она што го работам од мојата личност, што ми помогна емоционално и психички. Кога престанав да се занимавам со деловна придружба, го започнав мојот профил на Only fans, каде што снимам приватни видеа од двете вагини и имам многу успех.

Уште едно дете на пат – се породила со царски рез

Евелин моментално е во шестиот месец од бременоста и чека уште едно дете. Прво, таа роди син во јуни 2021 година. Момчето е родено со царски рез бидејќи нејзината матка е двојно помала од другите жени, па постоела опасност бебето да не се развие доволно. Момчето е родено во 37-та недела од бременоста. Утринската мачнина конечно заврши и едвај чекам да се породам, изјави гордата мајка.

Таа заработува десетици илјади долари секој месец. Но, со задоволство доаѓаат и неочекувани обврски, имајќи ја предвид нејзината ретка состојба – Евелин има две истовремени менструации и мора да носи два тампони или влошки, а на преглед на гинеколог треба да и земат два бриса.

Сексот е различен

– Докторот ме советуваше да ејакулирам во едната вагина. Теоретски би можел да останам со двете истовремено во бремена, но тоа би бил голем напор за моето тело. Сексот е многу различен. Се зависи од положбата и големината на пенисот. Имањето две вагини го направи мојот сексуален живот забавен, бидејќи јас и мојот партнер можеме да користиме различни помагала во исто време.

Евелин дознала дека има две вагини кога била на гинеколог на 20 години. Има еден абортус зад себе. Нејзиниот вереник Том (32) брзо се прилагодил на нејзиното поинакво тело.

📸