Српската пејачка Душица Грабовиќ во една прилика гостуваше во емисијата „Питам за друга“ во која ги коментираше учесниците во Задруга, но покажа и „вежби за добра ноќ“.

Покрај бројните теми кои ги отвори, пејачката на барање на водителот реши да прикаже и неколку вежби кои ги практикува во теретана, а за кадрите од програмата во живо се уште се коментира на социјалните мрежи.

Душица за оваа прилика облекла блескав, но и проѕирен комплет, а додека правела чучњеви камерата ја снимала нејзината „позадина“.

Танга и на „изволте“ и чучњеви кои ги приковаа гледачите на екранот – погледнете:

📷

📷

📷