Ќерката на Миле Китиќ и Марта Савиќ е една од омилените и најатрактивните тинејџерски ѕвезди во регионот, а на нејзиниот Инстаграм можеме да видиме совршена девојка.

Скапи дестинации, провокативни пози, „плочки“ на стомакот, најдобрите фризери и шминкери, сето тоа е дел од имиџот на пејачката на социјалните мрежи.

Инстаграмот на Елена Китиќ е преполн со вакви фотографии, а сега е фотографирана како шета по улиците во опуштена комбинација.

Екипата на шоуто „Папарацо лов“ ја фати младата пејачка како без шминка се движи низ белградските улици во сосема „обична“ комбинација во однос на се што можеме да видиме од неа на социјалните мрежи.

📷

📷

📷

Погледнете и неколку слики од Елена од Инстаграм!

📷

📷

📷

📷