По бурната врска со старлетата Сања Станковиќ, учесничката во реалното шоу „Задруга“ Јована Томиќ- Матора одлучи да сврти нов лист и конечно да ја заборави својата стара љубов.

На венчавката на нејзините пријатели, Маја Марковиќ и Ален Хадровиќ, Матора се појави во друштво на непозната девојка, за која се сомневаат дека е нејзина нова избраничка.

Атрактивната девојка веднаш ги привлече сите погледи поради специфичната боја на косата, но поради нејзиниот изглед, како и разголената нога, која беше украсена со голема тетоважа.

📷