Некогашната ријалити ѕвезда, една од победничките на реалното шоу „Задруга“, денес пејачка, Кристина Кија Коцкар имаше посебен стајлинг за вечерното гостување во шоуто „Ами џи“, на водителот Огњен Амиџиќ, каде кога се појави никого не остави рамнодушен. Напротив, многумина останаа со подзината уста и падната вилица, кога видоа колку е разголена нивната љубимица!

И самата Коцкар призна дека се облекла малку поопуштено за да ги истакне бујните атрибути, но дека сето тоа е со вкус. Таа во еден момент го поттргна сакото настарана и покажа дека панталоните се со посебен крој, со огромни полукругови низ кои се видливи нејзините голи колкови. Оние со остро око веднаш забележаа дека Кија во шоуто на „Ами Џи“ дошла без гаќички.

Сепак, сите присутни во студиото признаа дека стајлингот на Кија е одличен, а потоа таа го пофали и својот стилист Вања Пантин.

Дека оние со „око соколово“ биле во право, покажа споделената фотографија на Кија во моментите кога пејачката доаѓа на снимање и влегува во студијата на продукцијата, на која јасно се гледа голотијата… Бујни гради и голи колкови, за влажни погледи и машки воздишки!

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷