Српската пејачка Александра Пријовиќ веќе неколку дена ужива во Црна Гора со своето семејство.

Таа неретко на Инстаграм споделува фотографии на Инстаграм со плажи и скапоцени јахти, каде позира во костим за капење, па своите следбеници ги остава без текст.

Пријовиќ повеќе пати досега ја има покажано својата извајана фигура и рамниот стомак, но сега решила да го истакне и задникот.

Имено, таа позирала додека лежела на стомак, а нејзината позадина дошла во прв план.