Македонската поп-пејачка Каролина Гочева и уметникот Михаил Корубин побегнаа од горештините на убавиот грчки остров Крф.

Популарната брачна двојка, судејќи по фотографиите што ги објави Каролина на својот инстаграм-профил, ужива во сѐ што нуди убавиот остров – прекрасно море, храна, пијалак, идилични глетки и летни ноќи…

Каролина на една од фотографиите носи прекрасен долг бел фустан, додека смеејќи се позира, додека на другата го покажува згодното тело во интересен костим за капење.

View this post on Instagram

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)