Популарната пејачка Кристина Кија Коцкар, постојано се одмара на егзотнични дестинациии, а покрај нејзиното бомбастично тело, на сите внимание и привлече еден детаљ на нејзината рака.

За време на својот престој во Дубаи од каде и редовно објавува фотографии и видео снимки, и последниот пат исто така ги израдува своите фанови со неколку жешки кадри од своето совршено тело.

Може да се каже дека пејчката ужива а и пријатно се чувствува во бикини, меѓутоа покрај совршениот изглед, уште еден мал детаљ им го привлече вниманието на сите.

Имено, станува збор за скопоцениот Ролекс на нејзината рака и станува за модел чија цена се движи околу 15.000 долари. Таа неодамна беше гостинка и во популарното Ами Џи шоу со Тијана Милинтијевиќ.

📸

📸

📸