СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Сопругата на Мило го шармираше Бајден со БУЈНО ДЕКОЛТЕ

Сопругата на црногорскиот претседател Мило Ѓукановиќ, Лидија, беше ѕвезда на самитот на НАТО во Мадрид.

Црногорскиот претседател Мило Ѓукановиќ учествува на самитот на НАТО во Мадрид. Тој е придружуван од сопругата Лидија Ѓукановиќ, а заедно се појавија синоќа на кралската гала вечера организирана од кралот Фелипе Шести.

Ѓукановиќ разговараше и со американскиот претседател Џозеф Бајден.

Сепак, се чини дека „ѕвезда на денот“ беше сопругата на Мило, Лидија, која се појави во провокативен цветен фустан со отворено деколте.

📸

📸

📸

📸