СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Страшна сообраќајка ноќеска во Скопје при судир на пет возила!

Карамбол доцна синоќа во скопски Чаир кај паркот на булеварот Кристијан Тодоровски Карпош.

Според првичните информации од репортерот на ТВ21 од терен, судрени се пет возила, а сообраќајот беше во прекин.
Силниот удар ги вознемирил жителите кои веднаш излегоа на лице место.

Во тек е увид, а имаше присутно и Брза помош. Во овој момент немаме информација за состојбата на патниците.

Повеќе информации во текот на денешниот ден.

📷