СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Тања Савиќ се прошета во опуштено издание со чанта од 1.300 евра

Популарната пејачка Тања Савиќ вчера се појавила на аеродромот „Никола Тесла“ во Белград во опуштено издание.

Тања носела црна блуза со кратки ракави и портокалов фустан со широк крој, па изгледала доста лежерно, но и стилизирано.

Пејачката на нозе носела сандали, округли очила за сонце, а насмевката од лице не ја симнувала.

Савиќ носела и торба на познат бренд, чија цена е 80.000 денари, а таа одлично се вклопила со целиот нејзин стајлинг.