Гледате на сопствена одговорност: Нова доза безобразна перверзија од Карлеуша (ФОТО +16)

Српската пејачка Јелена Карлеуш со топлес фотографија покажа зошто ја сметаат за „најдобрата риба во балканскиот шоубизнис “.

Провокативната Карли на социјалните мрежи објави фотка на која позира без градник во минијатурно здолниште кое не успеа да покрие се што е потребно.

Со металик здолниште долго само неколку сантиметри таа комбинираше ракавици до рамениците во иста боја, како и наочари кои покриваа поголем дел од нејзиното лице, а посебно внимание привлече нејзиното тело.

Карлеуша е во топлес, па со рацете се обидува да ги задржи и покрие огромните гради.

📸

📸

📸

📸

📸