СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Гледате на сопствена одговорност: Нова доза безобразна перверзија од Карлеуша (ФОТО +16)

Српската пејачка Јелена Карлеуш со топлес фотографија покажа зошто ја сметаат за „најдобрата риба во балканскиот шоубизнис “.
ж
ж

Провокативната Карли на социјалните мрежи објави фотка на која позира без градник во минијатурно здолниште кое не успеа да покрие се што е потребно.

Со металик здолниште долго само неколку сантиметри таа комбинираше ракавици до рамениците во иста боја, како и наочари кои покриваа поголем дел од нејзиното лице, а посебно внимание привлече нејзиното тело.

Карлеуша е во топлес, па со рацете се обидува да ги задржи и покрие огромните гради.

📸

📸

📸

📸

📸