Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во сончевото време, а денес ужива во јахтата која ја изнајми во Црна Гора со нејзината ќерка Анастасија и пријателите.

Цеца беше фотографирана во долг, проѕирен фустан, нејзините долги нозе беа во преден план, а сликата ги воодушеви нејзините следбеници.

Се чини дека фолк sвездата никогаш не била посреќна и поисполнета, а во коментарите ѝ порачаа дека изгледа како божица.