СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Внуката на познатиот македонски пејач е најзгодната македонска пејачка во моментов

Атрактивната македонска пејачка Мина Блажев летово е во одлична форма. Тоа им го докажа и на своите следбеници на социјалните мрежи.

Колку добро изгледа Мина е најочигледно кога носи само костим за капење. Имено, за новите фотографии кои популарната пејачка ги сподели со своите следбеници, доби бројни комплименти за својот изглед, а со ова издание секако фрли сенка на многу дами од јавната сцена.

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸