СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Јелена Ѓоковиќ вака шета низ Лондон: Облече чевли од 1.000 евра (ФОТО)

Сопругата на познатиот тенисер Новак Ѓоковиќ, Јелена Ѓоковиќ, на социјалните мрежи го сподели своето ново издание.

Таа се одлучила за црвено-бела комбинација на облека, во која имало чевли од познат бренд вредни речиси 1.000 евра.

Јелена не ја испеглала косата, како што често прави, а позираше со насмевка на лицето, додека коментарите под оваа нејзина објава се редат.

– Вимблдон!- накратко напиша Јелена во описот, додека фановите и одговорија:

„Ја обожавам твојата кадрава коса“, „Денес ќе бидеш најубава во толпата“, „Ми се допаѓа овој стајлинг“.

📸