СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ГЕОРГИНА ВО ТАНГА: Поради овие фотки сите зборуваат за целулитот на нејзиниот задник (ФОТО)

Георгина Родригез и Кристијано Роналдо деновиве уживаат на својата јахта на Ибица во друштво на неколку блиски пријатели. По семејниот одмор на Мајорка, свршеницата на популарниот фудбалер ги покажа облините во зелени танга-бикини.

Очекувано, сите почнаа да го коментираат целулитот на 28-годишната Георгина Родригез…

Но тоа на неа изгледа не ѝ задава главоболка, па со саканиот Кристијано продолжи да се забавува во ноќен клуб на островот.

📸

📸