Георгина Родригез и Кристијано Роналдо деновиве уживаат на својата јахта на Ибица во друштво на неколку блиски пријатели. По семејниот одмор на Мајорка, свршеницата на популарниот фудбалер ги покажа облините во зелени танга-бикини.

Очекувано, сите почнаа да го коментираат целулитот на 28-годишната Георгина Родригез…

Но тоа на неа изгледа не ѝ задава главоболка, па со саканиот Кристијано продолжи да се забавува во ноќен клуб на островот.

📸

📸