СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

„Што да се каже?!“: Еве кој е всушност победникот на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Фудбалерот на Тошк од Тешањ, Нермин Ханџиќ е победник во музичкото балканско шоу, „Ѕвездите на гранд“.

18-годишниот Ханџиќ во финалето го победи Македонецот, Александар Јосифовски со освоени повеќе од 100.000 телефонски гласови.

Тој е член на младинскиот тим на Тошк, но очигледно по оваа победа ќе влезе и професионално од музичките води, па ќе мора да го остави фудбалот на страна.

„Што да се каже“, напишаа на кратко од ФК Тошк по победата на Ханџиќ.