Убавата црнка, Мадалина Ганеи, е новата девојка девојка на бугарскиот тенисер Григор Димитров. Таа има 35 години и доаѓа од Романија. Во својата земја е позната актерка.

Во минатото Маделина беше во врска со неколку светски ѕвезди како Џерард Батлер и Леонардо ди Каприо, како и со фудбалерите Марко Бориело и Николо Заниоло.