СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ИМАШЕ ШТО ДА СЕ ВИДИ: Ана облече фустан со шлиц до папокот и седна (ФОТО)

Ана Ивановиќ важи за најубава и најзгодна српска тенисерка, а тоа го докажува со секоја објава на социјалните мрежи.

Поранешната тенисерка и мајка на две деца ги фасцинираше сите со најновите фотографии на кои позира во елегантен фустан.

Ана седи на креветот, па нејзините секси нозе во сандали со високи потпетици дојдоа до израз, а комплименти само се редеа.

“Кога жената е убава, премногу паметна и борец, тогаш изгледа вака. Браво, Ана, нашата гордост!”, “Бастијан е среќен човек”, “Природна убавина од Србија”, “Природна, елегантна, едноставно убава “, се само некои од коментарите испратени до убавата Ана.

View this post on Instagram

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)