СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Цеца Ражнатовиќ вчеравечер одржа голем солистички концерт во Охрид. За оваа прилика пејачката се дотера во розов долг фустан, додека, пак, косата и беше собрана во пунџа и изледаше како вистинска дама. Македонските медиуми забележаа дека нејзиното момче Боган Срејовиќ не допатувал со нејзе во Македонија, иако ја следел на сите концерти.

📷

Наместо Богдан, заедно со Цеца во Охрид допатува и нејзиниот фризер и пријател, Стеван Радивојевиќ со кого Цеца е неразделна изминатиов период. Сепак, дека нема никаков проблем во врската меѓу Цеца и Богдан пренесуваат попладнево српските медиуми, кои објавија дека Цеца Ражнатовиќ и нејзината посилна половина, Богдан Срејовиќ, уживаат во Црна Гора.

– Цеца Ражнатовиќ отпатува за Црна Гора со своето момче Богдан Срејовиќ, кој ја придружува на сите настапи, а тој го објави видеото и покажа колку уживаат. Богдан не ја симна насмевката од лицето додека ја снимаше Цеца на масата, и очигледно го овековечи моментот додека чекаа ручек и се одмараа под сенка. Цеца беше во опуштена комбинација и воодушевува со изгледот и во оваа дневна верзија. Јасно е дека љубовта цвета!, коментираат српските медиуми.