Хрватската пејачка Индира Левак одлучи да се одмори од работата и да помине неколку дена без обврски. Отиде да се капе и да се сонча, а ништо помалку не изостануваат и фотографии од нејзиниот летен одмор.

Сепак, Индира направи еден интересен потег и со тоа ги изненади сите со својата фотографија на својот Инстаграм профил.

Го соблече горниот дел од костимот за капење и ги покри градите со сламена шапка со црна лента.

-Шапката ти е на погрешно место, се вели во еден од коментарите.

Носеше и црн долен дел бикините, додека до пешкирот на кој се потпираше имаше црни флип-апостолки со сребрени детали, како и сребрена торба. Сето тоа го „украси“ со црни очила.

View this post on Instagram

A post shared by Indira Levak Official (@indiralevak)

Воодушевените следбеници ја опсипаа со комплименти, а многумина забележаа дека изгледа совршено.

View this post on Instagram

A post shared by Indira Levak Official (@indiralevak)