Хелена Топаловиќ, ќерката на Милан Топаловиќ- Топалко, редовно објавува поразголени фотографии на социјалните мрежи, а со последниот пост предизвика лавина коментари.

Хелена, всушност, ги истакна своите бујни гради.

– „Леле, колкави се“, „Најголемите силикони на естрадата“, „Не претерувај“ … се само некои од коментарите.

Инаку, Хелена минатата година се најде во центарот на вниманието на јавноста поради наводната врска со наводно оженетиот Душан Алексиќ, сопруг на водителката на телевизијата „Хепи“, Јелена Димитријевиќ.

После тоа, Хелена ги негираше бројните шпекулации и истакна дека е среќно разведен човек.