figure>

Македонската Лото девојка со бел фустан со деколте кое се протега до пределот под папокот. Дали ова е нејзиното највпечатливо издание досега?

Марјана Станојковска години наназад ја носи титулата една од нашите најатрактивни и најангажирани водителки.

За своите појавувања, без разлика дали станува збор за водење на игрите на среќа или пак за некој настан, таа секогаш внимателно ги бира стајлинзите и често ја гледаме во елегантни и едновремено провокативни изданија.

figure>

Неодамна таа позираше во бел фустан со длабоко деколте, кое се протега до под папокот. Ова е можеби нејзиното најсмело издание досега.

📷

📷

📷